Škoda 1203 obytné retro auto platná STK r.výroby 1973

Sdílejte inzerát  

Škoda 1203 obytné retro auto platná STK r…


Prodám starší obytný automobil značky Škoda 1203, rok výroby 1973, retro automobil, platná STK do července 2018, palivo benzín, čtyřrychlostní převodovka, počet míst k jízdě 4, pohodlné spaní pro 4 dospělé. Úložné prostory, rozložitelná sedačka, el. topení, dvouplotýnkový vařič na propan butan, lednice 12V/220V/plyn, voda s čerpadlem u dřezu, v umývárce voda samospádem a chemické WC. Vůz je plně funkční a pojízdný, stav odpovídá stáří, pro nenáročné zájemce. Rychlost malá, pro jízdu langsam, můžete se kochat přírodou. Ideální na ryby nebo pro fandy veteránů. Platím povinné ručení 500 Kč za rok. Kupoval jsem ho, ještě než zavedli eko daň, tak není placená. Vaše dotazy Vám rád zodpovím na tel. 777200557.

Poraďte se s přáteli, sdílejte na Facebooku Zkopírovat link inzerátu  


Topování inzerátu

Chcete, aby byl Váš inzerát více vidět? Topněte si ho!

Topování inzerátu znamená jeho posunutí ve výpisu dopředu. První topování posouvá inzerát o 7 dnů, druhé o 6 dní, ..., sedmé o 1 den. Zaplatit lze pomocí Premium SMS nebo pomocí on-line platby.

Zaplatit on-line pomocí  

Topnutí pomocí SMS

Poukázku na topnutí inzerátu získáte zasláním SMS ve tvaru AUTOPES na telefonní číslo 90709. Následně Vám bude doručen kód, který vyplníte níže do kolonky Poukázka.

Cena jedné SMS je 50 Kč vč. DPH.

Službu technicky zajišťuje ComGate Payments, a.s., www.platmobilem.cz, služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a O2.

Podporované on-line platby, platby kartou a bankovním převodem:

Topování pomocí poukázky

Škoda ostatní nabídky